/ ALEJA KRAKOWSKA 2

PRZESTRZEŃ DLA
TWOJEGO BIZNESU

Budynek 2 - zlokalizowany przy Alei Krakowskiej 2 w Warszawie, oferuje łącznie 650 m2 powierzchni najmu z możliwością podziału powierzchni piętrami.

Dowiedz się więcej

Przestronne wnętrza Przestronne biura
Duży parking Duży parking

/ Opis biurowca

Połączenie tradycji
z nowoczesnością

Budynek idealny zarówno dla dobrze prosperujących przedsiębiorstw na wysokim poziomie ceniących sobie jakość pod każdą postacią jak i dla rozwijających się, nowo powstałych kreatywnych firm, którym wizerunek budowli pomoże wygenerować odpowiedni prestiż.

Budynek o powierzchni użytkowej 650m2 usytuowany jest w idealnym pod względem komunikacyjnym miejscu. Ogromnym atutem położenia biurowca jest oddalony zaledwie o 300m węzeł obwodnicy S2, dzięki któremu dojazd z każdej warszawskiej dzielnicy przebiega szybko i komfortowo.

Nowoczesny charakter budynku został podkreślony przez użycie szkła i drewna jako elementów wykończeniowych, a jego forma nawiązuje do okolicznych budowli zaprojektowanych w stylu modernistycznym. Duża liczba okien w budynku daje znaczną ilość światła dziennego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań projekt jest w pełni dopracowany, funkcjonalny i całkowicie przygotowany nawet dla najbardziej wymagających Najemców.

Modułowy charakter wnętrz daje dużą dowolność aranżacji przestrzeni z wykorzystaniem sal konferencyjnych, pokoi pracy oraz węzłów sanitarnych. Obiekt posiada pełną infrastrukturę teletechniczną i wszystkie media miejskie.

Skontaktuj się z nami

Wysoki Standard
/ Standard

Wysoki standard wykończeń

Wysoki standard wykończeń zapewnia Najemcom wygodę użytkowania, co warto podkreślić:

  • 650 mkw POWIERZCHNi
  • 20 miejsc parkingowych
  • klimatyzacja
  • Okablowanie strukturalne
  • Łącza światłowodowe
  • Kontrola dostępu
  • Przestronne biura, sale konferencyjne, winda
  • Wykładziny dywanowe, podwieszane sufity
/ Lokalizacja

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Obiekt w doskonałym punkcie logistycznym Warszawy w odległości 300 m od węzła obwodnicy S2, która w szybki i sprawny sposób pozwala dotrzeć nie tylko z Ursynowa, Mokotowa ale również z Woli i Bemowa.

Zobacz na mapie
/ Budynek 2

Powierzchnie

Parter
1 Piętro

/ Kontakt

Zachęcamy do
kontaktu

Adres

Aleja Krakowska 2
02-284 Warszawa

Formularz kontaktowy