/ ALEJA KRAKOWSKA 2A

TWOJE BIURO
W WARSZAWIE

Budynek 2A - zlokalizowany przy Alei Krakowskiej 2A w Warszawie, oferuje łącznie 1300 m2 powierzchni najmu z możliwością podziału powierzchni piętrami.

Dowiedz się więcej

Przestronne wnętrza Przestronne biura
Duży parking Duży parking

/ Opis biurowca

Połączenie tradycji
z nowoczesnością

Budynek powstał z myślą o siedzibie firmy która chce identyfikować się z własnym miejscem na mapie Warszawy co zdecydowanie podnosi prestiż wizerunkowy.

Większość wielkogabarytowych obiektów nie daje tej możliwości dlatego pomyśleliśmy aby stworzyć obiekt w doskonałym punkcie logistycznym Warszawy w odległości 300 m od węzła obwodnicy S2, która w szybki i sprawny sposób pozwala dotrzeć nie tylko z Ursynowa, Mokotowa ale również z Woli i Bemowa. Forma elewacji nawiązuje do okolicznych budowli utrzymanych w stylistyce architektury modernistycznej.

Lekka bryła, jednolita powierzchnia elewacji czy duża ilość światła dziennego to tylko niektóre z elementów charakterystycznych dla wspomnianego stylu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań projekt cechuje się wyjątkową funkcjonalnością.

Mieści zarówno przestrzenne pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne jak i reprezentacyjną część holu oraz recepcji. Dodatkowym atutem jest możliwość wydzielenia Parteru jako powierzchni showroomu, serwisu czy call-center.

Skontaktuj się z nami

Wysoki Standard
/ Standard

Wysoki standard wykończeń

Wysoki standard wykończeń zapewnia Najemcom wygodę użytkowania, co warto podkreślić:

  • 1300 mkw POWIERZCHNi
  • 80 miejsc parkingowych
  • klimatyzacja, czujniki dymu
  • Okablowanie elektryczne
  • Okablowanie telefoniczne, łącza światłowodowe
  • Ochrona, monitoring, kontrola dostępu
  • Przestronne biura, sale konferencyjne, winda
  • Wykładziny dywanowe, podwieszane sufity
/ Lokalizacja

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Obiekt w doskonałym punkcie logistycznym Warszawy w odległości 300 m od węzła obwodnicy S2, która w szybki i sprawny sposób pozwala dotrzeć nie tylko z Ursynowa, Mokotowa ale również z Woli i Bemowa.

Zobacz na mapie

/ Galeria

Forma elewacji nawiązuje do okolicznych budowli utrzymanych w stylistyce architektury modernistycznej. Lekka bryła, jednolita powierzchnia elewacji czy duża ilość światła dziennego to tylko niektóre z elementów charakterystycznych dla wspomnianego stylu.

/ Budynek 2a

Powierzchnie

Parter
1 Piętro
2 Piętro
3 Piętro

/ Kontakt

Zachęcamy do
kontaktu

Adres

Aleja Krakowska 2
02-284 Warszawa

Formularz kontaktowy